دوشنبه 1 مرداد 1403
 
 

درباره ما

با هدف توسعه صنایع آهن و فولاد کشور و در راستای چشم انداز 20 ساله توسعه اقتصادی و اجتماعی، شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان با همكاری سازمان توسعه و نوسازی معادن، صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و با مشارکت شرکت‌های سرمایه‌گذاری غدیر، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و شرکت فولاد آلیاژی ایران در سال 1385 تاسیس شد.

کارخانه احیای مستقیم تولید آهن اسفنجی با ظرفیت تولید سالیانه 800 هزار تن در سال با هدف تامین آهن اسفنجی مورد نیاز واحدهای ذوب و ریخته‌گری استان یزد و سایر تولیدکنندگان فولاد در کشور، در 25 کیلومتری شهر اردکان، استان یزد و در مجاورت گندله‌ سازی چادرملو و شرکت آهن و فولاد ارفع در محدوده‌ای به وسعت 86 هكتار احداث شده است.

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

کلیه فعالیت‌های مهندسی و طراحی اساسی و مهندسی تفصیلی این کارخانه بر اساس دانش فنی میدرکس انجام شده است، همچنین آخرین بهبودهای تكنولوژیك حاصل درفرآیند و طراحی سیستم‌های کنترل سایر مدول‌های میدرکس ایران و جهان لحاظ شده است .

افتخارات کسب شده توسط شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان

 

شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان با اتکا بر توانمندسازی­‌های خود و در راستای آرمان و اهداف استراتژیک علاوه بر دستاورد­های تولیدی در سه سال گذشته در ظرفیت اسمی بالغ بر 800  هزار تن در سال موفق به کسب دستاوردها و افتخاراتی به شرح زیر گردیده است.

1 – گواهینامه مدیریت کیفیت (ISO 9001 - 2008)

2 – گواهینامه مدیریت زیست محیطی ( 2004 – 14001 ISO)

3 – سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت صنعتی (2007 – 18001 OHSAS )

4 – گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه -  IMS

5 – کسب تندیس سیمین در سومین جایزه ملی پروژه برتر ایران (1390 – 1391 )

6 – دریافت لوح سپاس تولید ملی ، افتخار ملی از خانه صنعت معدن تجارت استان یزد و استانداری استان یزد به عنوان واحد سرمایه­‌گذاری و اشتغال­‌آفرین استان در سال 1391

7 – جایزة بهترین کیفیت محصول آهن اسفنجی از انجمن کیفیت ایران

8 – دریافت لوح تضمین کیفیت محصول صادراتی، از انجمن کیفیت محصولات فولادی اتحادیه اروپا در سال 1391

9 – کسب نشان تلاشگران دو ستاره در فرآیند ارزیابی، بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران از ایمیدرو در سال 1392

10  - دریافت نشان تعالی سازمان در مدیریت بحران اقتصادی

11 – دریافت لوح تقدیر نهمین اجلاس سران و مدیران نمونه و تاثیر‌گذار در صنعت و اقتصاد کشور ( NAPEC )

12- کسب نشان تعهد به تعالی در یازدهمین فرآیند جایزه ملی تعالی سازمانی

13-  انتخاب و معرفی شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان همراه با  شرکتهای فولاد خوزستان، فولاد خراسان، فولاد مبارکه و ذوب آهن توسط ایمیدرو به عنوان 5 شرکت برگزیده بهره‌­ور ایران در جشنواره شاخص­‌های بهره­‌وری ایمیدرو