شنبه 8 مهر 1402
 
 

سهامداران

ورود به پرتال سهامداران

جهت دریافت اطلاعات صورت‌های مالی شرکت به سایت کدال مراجعه نمایید.

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در شروع با سرمایه‌گذاری بانك سپه و شرکت ملی فولاد ایران تأسیس شد. در حال حاضر نیز سهامداران شرکت عبارتند از: شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید‌، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات و سایر سهامداران بخش حقیقی وحقوقی.

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

فولاد آلیاژی ایران

شرکت فولاد آلیاژی ایران بزرگترین تولید‌کننده انواع فولاد آلیاژی در ایران و خاورمیانه و یكی از مدرن‌ترین کارخانجات تولید فولاد آلیاژی دنیا می‌باشد که در سال 1378 به بهره‌برداری رسید که در حال حاضر ظرفیت خود را به 300 هزار تن در سال رسانده است کارخانجات فولادسازی ، نورد مقاطع سنگین ، نورد مقاطع سبك ، عملیات حرارتی و تكمیل کاری. این شرکت مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات و برخوردار از بالاترین سطح دانش فنی روز دنیا بوده که امكان تولید فولادهای آلیاژی را با بالاترین کیفیت و منطبق با استانداردهای بین‌المللی میسر ساخته است. محصولات این شرکت در صنایع هوافضا‌، نفت و پتروشیمی‌، نیروگاه‌ها‌، ابزار سازی‌، ساخت لوازم پزشكی و جراحی‌، صنایع خودرو‌سازی‌، ماشین‌سازی و سایر صنایع ویژه کاربرد وسیع دارد.

فولاد آلیاژی ایران

شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر

شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر (سهامی خاص) در تاریخ 90/04/07 تاسیس و به ثبت رسیده است. این شرکت بعنوان یک شرکت مادر تخصصی (هلدینگ صنعتی) دارای کسب و کار سرمایه‌گذاری در صنایع و معادن بوده که در این فرایند شرکت نقش سرمایه‌گذار و مدیریت کلان برای پروژه‌های صنعتی را بر عهده داشته و امور اجرایی آن از طریق شرکت‌های گروه یا خارج از آن انجام می‌گیرد.

 

شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر

شرکت فولاد شاهرود

 

 

شرکت فولاد شاهرود